Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine.

Isikuandmeid töötleb Campanula Lill OÜ; Reg.Nr: 14421142; Telefon +372 55529425; e-mail: info@camelliaflowers.ee

Milliseid andmeid kogutakse?

Isikustamata tehnilisi andmeid kogutakse veebilehe külastamisel. Isikustamata tehnilised andmed sisaldavad kasutatava arvuti või mobiilseadme mudelit, arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooni, külastamise aega. Andmeid kogutakse veebilehtede külastatuste ja viibimiste kohta, et selle põhjal veebilehtesid ja teenuskeskkondasid parendada ja külastajatele mugavamaks muuta.

Teenuse osutamiseks kogutakse personaalseid andmeid sh. Email aadress, nimi, telefoninumber. Lepingute koostamiseks ja täitmiseks kogutakse lisaks ka isikukoodi, asukoha linna ja riiki.

Millal andmeid kogutakse?

Suuremat osa kogutavatest andmetest edastab lehekülje külastaja. Me kogume ja töötleme andmeid kui Te:

  • Jätate hinnapäringu E-maili või sisseehitatud vormi abil
  • Külastate ja kasutate veebilehte

Andmete kogumise eesmärgid

Meie turunduskanalite vabatahtlike kasutajate ja teenuste kasutajate ning klientide ja nende esindajate isikuandmeid töötleme me selleks, et täita nii oma lepingulisi kohustusi kui ka pakkuda potentsiaalsetele klientidele kvaliteetsemat teenust.

Isikustamata tehnilisi andmeid kogume ja töötleme selleks et tagada veebilehe funktsionaalsust ja kättesaadavust.

Teie andmekaitse õigused.

Campanula Lill OÜ on teadlik Teie andmekaitsega seotud õigustest. Igal kasutajal on õigus:

Ligipääsuks oma andmetele — Omate õigust pärida meie poolt kogutud personaalset informatsiooni Teie kohta.

Andmete korrigeerimiseks — Kui te usute, et personaalne informatsioon Teie kohta on ebakorrektne, saate pärida informatsiooni korrigeerimist või täiendamist.

Andmete kustutamiseks — Omate õigust Teie personaalse informatsiooni kustutamiseks teatud tingimustel Campanula Lill OÜ serveritest.

Personaalsete andmete töötlemise keeluks  — Kasutajal on õigus keelata oma andmete töötlemist teatud tingimustel.

Andmete üleandmiseks — Teil on õigus pärida personaalsete andmete üleandmist kolmandale asutusele või otseselt Teile teatud tingimustel.

Alates päringu esitamise päevast on meil kuu aega, et Teile vastata. Et päringut esitada palun saatke meile e maili aadressil info@camelliaflowers.ee

Mis on küpsised?

Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas.

Campanula Lill OÜ veebilehel aadressiga http://camelliaflowers.ee kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsiseid hoitakse kuu aega.

Rohkem infot küpsiste seadistamisest:

  • Internet Explorer https://support.microsoft.com/en-us/kb/278835
  • Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  • Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  • Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  • Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042